TÜRKİYENİN İLK VE TEK GENEL FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYENİN EN GÜZEL SİTESİ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ManiacC L!nCeY -5.sayı-

3 posters
YazarMesaj
cEyLin3
Moderatör
Moderatör
cEyLin3

Nereli : MaRs
en sevdiği şey : LiMonLu DoNduRma
lakabı : liNCey
+RAP :
ManiacC L!nCeY -5.sayı- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ManiacC L!nCeY -5.sayı- Right_bar_bleue

****sanal hayvanın**** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 2kaplumbagari9jb8
***hangi takımı tutuyorsun*** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- Besiktas
***ruh halin*** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 7huysuzae8

ManiacC L!nCeY -5.sayı- Empty
MesajKonu: ManiacC L!nCeY -5.sayı-   ManiacC L!nCeY -5.sayı- I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:29 am

ManiacC L!nCeY'in 5. sayısına hepiniz hoşgeldiniz. Uzun süredir yok olmam gazetemin daha güzel sunulmasını sağlamaktı.
ManiacC L!nCeY -5.sayı- Kapaklincey

Sayfa 1-2:

ManiacC L!nCeY -5.sayı- Sayfa12

MAGAZİN HABERLERİ:::

• • • ManiacC L!nCeY -5.sayı- Serdar_ortac_kral
[size=16]Saat 01.00'de sahne alan ünlü sanatçıya hayranları büyük ilgi gösterdi. Yüzlerce kişi konser alanını doldururken tüm şarkılarında sanatçıya eşlik etti. İki saate yakın sahnede kalan Serdar Ortaç, vokalistleriyle birlikte sahnede dans ederken dengesini kaybederek sahneden düştü. Sahne kenarında bulunan görevli ve sahnede bulunan koruma tarafından sahneye geri çıkartılan Ortaç dans etmeye devam etti.

• • • ManiacC L!nCeY -5.sayı- Didem_inselelKavak Yelleri'ndeki Gönül Öğretmen Neden Ayrıldığını Anlattı..

Kendi isteğiyle diziden ayrıldığını söyleyen İnselel,"Belli bir noktadan sonra, oyunculuk da öyle bir şey ya hani, ben bunu tiyatroda olsa yapayım, 10 sezon oynayayım ama başka bir yerlerden besleneyim. Bir yerden sonra tamamen normal hayatımda da Gönül gibi tepkiler vermeye başladığım noktada, benim başka bir şey yapma zamanım gelmiş demek ki dedim ve böyle bir karar aldım."dedi.

• • •ManiacC L!nCeY -5.sayı- Hande_yener_seksi_k Yener, “Önceden günde otuz bardak çay içiyordum. Şimdi azaltmaya çalışıyorum. Günde yirmi bardağa düşürdüm. Özellikle de söz yazarken çay içiyorum. Kendimi dinlenmiş hissediyorum böylece. Söz yazarken uzaklaşıyorum, kopuyorum dünyadan. Alkol veya kahve asla içmem çalışırken. Çay bana arkadaşlık ediyor. Tavşan kanı olması gerek çayın renginin, bayat çayı hemen anlarım; asla içmem! İtiraf ediyorum. Ben bir çay koliğim” diye konuştu.

• • • ManiacC L!nCeY -5.sayı- Ebru_gundes_tishortGeçtiğimiz günlerde Tekirdağ'da konser veren ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in, Tekirdağ Muratlı'da içinde 500 tane büyükbaş hayvan bulunan ve süt işi yaptığı bir çiftliği olduğu ortaya çıktı. Belediye Başkanı'nın röportaj sırasında ağzından kaçırdığı bu çiftliği Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin ekibi görüntüledi.

• • • ManiacC L!nCeY -5.sayı- Petek_dincoz_kale_imza

Dinçöz’ün bir de mini konser verdiği Kale Center’daki imza gününe hafta içi olmasına rağmen binlerce kişinin katılması dikkat çekti.
[/size]
cEyLin3
Moderatör
Moderatör
cEyLin3

Nereli : MaRs
en sevdiği şey : LiMonLu DoNduRma
lakabı : liNCey
+RAP :
ManiacC L!nCeY -5.sayı- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ManiacC L!nCeY -5.sayı- Right_bar_bleue

****sanal hayvanın**** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 2kaplumbagari9jb8
***hangi takımı tutuyorsun*** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- Besiktas
***ruh halin*** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 7huysuzae8

MesajKonu: Geri: ManiacC L!nCeY -5.sayı-   ManiacC L!nCeY -5.sayı- I_icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:45 am

BİRAZ GÜLELİM =) :::

ManiacC L!nCeY -5.sayı- Komik-civciv

ManiacC L!nCeY -5.sayı- Komik%20resimlere

ManiacC L!nCeY -5.sayı- Bs

ManiacC L!nCeY -5.sayı- Ucn

ManiacC L!nCeY -5.sayı- 1950

..................VEEE HAZAL KAYA İLE RÖPORTAJ....................

ManiacC L!nCeY -5.sayı- Bitmap389xq8kp8

Seni Genco dizisiyle tanıdık. Aşk-ı Memnu ile birlikte de hayran kitleni genişlettin. Yer aldığın iki dizinin de çok beğenilmesi sence şans mı?
Evet. Aşk-ı Memnu’nun, oyuncu kadrosu ve konusu itibariyle zaten yüksek reyting alacağı belliydi. Ama Genco’nun tutması benim için çok büyük bir şans oldu. Halk neyi seçecek, izleyecek belli olmadığı için şans olarak değerlendiriyorum.
Genco’dan sonra diğer oyuncuların yer aldıkları diziler çok fazla tutmadı. Burada en şanslı sensin. Bu konuda ne düşünüyorsun?
Bunu popülerlik anlamında sönmek diye düşünüyorum. Orada oynadığımız tüm arkadaşlarım gerçekten yolun başında olmasına rağmen iyi oyunculardı. Onlarla çalışmak benim için çok büyük bir şanstı. Benim yine burada şansım konuştu.
Okul ve oyunculuk birlikte nasıl gidiyor?
Çok zor gidiyor. Kendime ayıracak vaktim yok. Ama mümkün olduğunca bir saat de olsa kendime zaman ayırmaya çalışıyorum.
Nihal hem ailesini kıskanan hem de kuzenine aşık bir kız. Ama duygularını belli edemiyor. Peki Hazal kıskanç mıdır?
Kıskançlık doğal bir şey ama çok fazla kıskanç olduğumu söyleyemem. Ben de sahipleniciyimdir. Nihal gibi her şeyin benim olmasını istemem ama sahipleniciyimdir.
Her şeyi içine mi atarsın?
Hayır atmam.
Birine aşık da olsan belli eder misin?
Evet ederim.
Nihal’in giydiği kıyafetler onun güzelliğini örtüyor. Neden güzelliğini ön plana çıkaracak kıyafetler giymiyor?
Bihter’le çok yakın arkadaş olacak ve Bihter onu değiştirecek. Bir anlamda da kendine benzetecek. Şimdilik Nihal’in vücut hatlarını saklıyoruz. Nihal’in hem karakterinde hem de kıyafetinde olacak olan büyümeyi yansıtmak için o kıyafetleri tercih ediyoruz. Bireysel olarak baktığımızda Nihal’in gördüğü kadın matmazel. Sürekli o ev içinde olduğu için onu örnek olarak görüyor. Bihter’in gelişiyle biraz daha renkli, daha mini giymeye başladı. Zamanla iyice değişecek.
Dizide Nihal’i neler bekliyor?
Kitabı okuyanlar zaten Nihal’in ne tür süreçlerden geçeceğini biliyorlar. Bir anlamda Behlül’e olan aşkı ortaya çıkıyor. Okuyanlar da devamında neler olacağını biliyor zaten.
Tanınmanın avantajları ve dezavantajları neler oldu?
Rahatça gezip dolaşmak, arkadaşlarımla gittiğim bir yerde rahatça kahkaha atmak vs. kısıtlayıcı olabiliyor. Cool görünme çabasına hiç girmediğim için insanlar bazen “o mu değil mi” diye tereddütte kalıyorlar. Gittiğim yerde daha ayrıcalıklı karşılanmak gibi bir durum oluyor ve bence bu çok yanlış. Ben bunu hep okul arkadaşlarıma da söyledim. Benim bir cafe’de garsonluk yapmamla oyunculuk yapmam arasındaki tek fark insanların beni tanıyor olması. Bu da bir meslek. Şan, şöhret sadece onun getirisi. Yaşım itibariyle büyümem ve kendimi geliştirmem dışında hiçbir fark olduğunu düşünmüyorum.
Genç kızların hayranı olduğu Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte başrolü paylaşıyorsun. Birçok insan sana özeniyor. Sen bu konuda ne düşünüyorsun?

window.google_render_ad();

Bunu çok normal karşılıyorum. Kıvanç insan anlamında benim çok sevdiğim ve ağabeyim dediğim biridir. Gerçekten çok iyi ve temiz kalpli bir insan. Oyunculuk anlamında bakarsak; ben Kıvanç’tan yaşı ve tecrübesi itibariyle o kadar çok şey öğreniyorum ki! Bana çok yardımcı oluyor; o yüzden bizim ikili sahnelerimiz çok beğeniliyor. Bunun nedeni tamamen paylaşım. Oyunculuk anlamında, insani anlamda çok şey paylaşıyoruz.
Kıvanç Tatlıtuğ hayranları tarafından nasıl tepkiler alıyorsun?
Komik bir anımı anlatmak istiyorum; annemle alışveriş yapıyorduk. Bir mağaza kapısının önünde annemin gelmesini bekliyordum. Tam annem gelirken bir kız bana “ondan uzak dur” dedi. Annemle çok şaşırdık ve birbirimize bakıp güldük. Ama bunun yanında “çok yakışıyorsunuz” diyenler de var. Her çeşit tepkiyi alıyoruz.
Çok yakışıklı birisiyle oynuyorsun. Bir etkileşim oluyor mu?
Hayır. Ben hep oyunculuk anlamında düşünüyorum bunları. Etkileşim de ancak oyunculuk anlamında oluyor. Mesela onun yaptığı bir şeyi ben tepkimle tamamlayabiliyorum. Bazen sessiz sahneler oluyor. O sahnelerde o beni tamamlıyor, ben onu tamamlıyorum. Bu durum setteki herkes için geçerli.
Menajerliğini annen yapıyor. Neden?
Benim annem avukat. Hukuki kuralları da biliyor. Bu yüzden başka birine ihtiyaç duymadık. Bu önümüzdeki dönem için geçerli olmayabilir. Benim yaptığım işler büyüdükçe annem bu konuda yetersiz kalabilir; ama şimdi annem hem en yakınım hem de bu konuda bilinçli.
Annen baskıcı bir insan mıdır?
Hayır, annemle çok iyi bir ilişkimiz var. Biz daha çok ortak karar alıyoruz. Bir konunun artılarını eksilerini konuşup ortak noktada buluşuyoruz. Dünyanın en özgürlükçü annelerinden birine sahibim.
Oyunculuk adına neler yapmayı planlıyorsun?
İtalya’da okumayı düşünüyorum. İtalya hayalimden vazgeçtiğimi düşünüyorlar ama böyle bir şey yok. Aşk-ı Memnu kariyerimle ilgili büyük bir adım ve aslında benim B planım. İtalya’da tutunamaz, buraya dönersem Aşk-ı Memnu’nun 2’nci Nihal’i olmuş olacağım. Benim için Aşk-ı Memnu’nun en büyük avantajı bu.
Nihal’le Hazal’ın ortak yönleri neler?
Tek ortak yönümüz duygusallığımız.
Aşk hayatın nasıl?
Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum.
Peki seni nasıl erkekler etkiler?
Aklı başında erkekler etkiler

.........................................................................................................................................
prenses
Co-Admin
Co-Admin
prenses

Nereli : marmaris
en sevdiği şey : arkadaşlarımla olmak
lakabı : tuğçe
+RAP :

****sanal hayvanın**** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 362210ja8
***hangi takımı tutuyorsun*** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- Fenerbahce
***ruh halin*** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 2asiknj2

MesajKonu: Geri: ManiacC L!nCeY -5.sayı-   ManiacC L!nCeY -5.sayı- I_icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 5:07 am

saol çok güzel olmuş
http://bizbizeyizbizbizbize.turkforumpro.com/forum.htm
Elif Nur
SeLaNaCı aDmİn
SeLaNaCı aDmİn
Elif Nur

Nereli : Balıkesir
en sevdiği şey : Çilek
lakabı : SÜPER ADMİN
+RAP :

****sanal hayvanın**** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 362211qn4
***ruh halin*** : ManiacC L!nCeY -5.sayı- 9neseliqn5

MesajKonu: Geri: ManiacC L!nCeY -5.sayı-   ManiacC L!nCeY -5.sayı- I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 12:34 pm

süper olmuş
https://harikadunyam.yetkin-forum.com

ManiacC L!nCeY -5.sayı-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Man!aCc LiNCeY :)